В Доброслав, раніше Коминтернове, студенти КУ «Територіального центру соціально обслуговування (надання соціальних послуг) Приморського району міста Одеси» поїхали разом з краєзнавцями групи «Моя Одеса». Цей екскурсійний напрямок стає най затребуваним: їхати недалеко, є на що подивитися, з чим познайомитися і гарно відпочити.

Так, ми побачили японський сад – з садом каміння, зеленою етно зоною і будиночком для чайних церемоній;
парк закоханих сердець, парк «Бабусин садочок», парк «Щедрик», алею мистецтв, парк Дубай, парк Тракай, етно-парк, присвячений «Лісовій пісні» Лесі Українки. 

Арт-об’єкт «Десять заповідей» у вигляді розкритої книги з текстом з Біблії, над яким летить голуб, встановлений в самому центрі селища Доброслав. Автори об’єкта – скульптор Віталій Квак і коваль Освальдо Іскерго Фрага.

Приємним бонусом екскурсу у другій половині дня стало милування світловими ефектами на набережній Доброслава.

Чисто, гарно і комфортно в Доброславі. Вражає більш за все, що всі ці парки, сквери й арт-об’єкти з’явилися на місті колишніх сміттєзвалищ. Тепер ані папірця, ані фантика від цукерки, ані недопалка не побачиш в чудовому місті. А ідею створити особливе місто висловила Людмила Прокопечко, яка очолює Доброслав.  
Зрозуміло, що зайшли в краєзнавчий музей Доброслава. Там можна познайомитися з родоводом найбільших сімей старовірців.

Пам’ятають і шанують в Доброславі тих, хто загинув, виборюючи мир у Другу світову і війну в Україні. Неймовірний пам’ятник чотирьом загиблим землякам. Фігури зроблені з вертикально паралельних пластин – при переміщенні зникає то один, то інший, символізуючи відбуття в інші світи…