Перелік праць 2021 року:

• Бібіліотеки  Одеської області в цифрах. Рік 2020 : аналіт.-стат. зб. / Департамент культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін., Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; наук.-метод. від. ; [підгот. Н. П. Маловік ; комп’ют. набір Н. П. Маловік; коректор О. М. Ласкевич ; відп. за вип. О. А. Булгакова]. – Одеса, 2021. – 18 с.
  • Бібліотеки у фестивальному розмаїтті [Текст] : досвід роботи та метод. пропозиції / Департамент культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; [упоряд. Ю. С. Амельченко ; комп’ют. наб. Ю. С. Амельченко ; заг. редагування О. М. Ласкевич ; відп. за вип. О. А. Булгакова]. – Одеса, 2021. – 8 с. – 15х21,5. – 40 прим. : б.ц.
  • Державний екологічний проєкт «Зелена країна» [Текст] : метод. лист щодо діяльності б-к за головними напрямками проєкту / Департамент культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім.  М. Грушевського ; [упоряд. Ю. С. Амельченко ; комп’ют. наб. Ю. С. Амельченко ; заг. редагування О. М. Ласкевич ; відп. за вип. О. А. Булгакова]. – Одеса, 2021. – 4 с. – 15х21,5. – 40 прим. : б.ц.
  • Історичні, мистецькі, культурні ювілеї 2021 року: завдання бібліотек [Текст] : метод. пропозиції / Департамент культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; [упоряд. Ю. С. Амельченко ; комп’ют. наб. Ю. С. Амельченко ; заг. редагування О. М. Ласкевич ; відп. за вип. О. А. Булгакова]. – Одеса, 2021. – 15 с. – 15х21,5. – 40 прим. : б.ц.
  • Методичне забезпечення бібліотечної діяльності [Текст] : інформ. список / Департамент культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка  ім. М. Грушевського ; наук.-метод. від. ; [підгот. Н. П. Маловік ; комп’ют. набір Н. П. Маловік; верстка та редагування О. М. Ласкевич ; відп. за вип. О. А. Булгакова]. – Одеса, 2021. – 20 с. – (Світ бібліотек сьогодні ; вип. 17(19)).
  • Публічна бібліотека: нові можливості на користь громаді [Текст] : метод. пропозиції / Департамент культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; [упоряд. Ю. С. Амельченко ; комп’ют. наб. Ю. С. Амельченко ; заг. редагування О. М. Ласкевич ; відп. за вип. О. А. Булгакова]. – Одеса, 2021. – 7 с. – 15х21,5. – 40 прим. : б.ц.