Технологічна нація

У березні 2016 року Одеська ОУНБ ім. М. Грушевського долучилась до Всеукраїнського проекту з безкоштовного навчання основам комп’ютерного програмування

 

 

лого«Технологічна нація» – це Всеукраїнський проект з безкоштовного навчання основам комп’ютерного програмування.

 

Яка мета даного проекту?

На сьогодні багато галузей економіки України знаходяться в стагнації. Однією з небагатьох галузей, яка не тільки не постраждала, а й продовжує розвиватись – є галузь інформаційних технологій.  Через це все частішими є випадки перепрофілювання спеціалістів з інших галузей в ІТ, але вони є скоріше хаотичними та самодіяльними. Люди не завжди знають, з чого почати, яку саме ІТ-спеціальність обрати та часто не мають елементарної мінімальної технічної бази, щоб розпочати перенавчання.

Створення загальноукраїнського безкоштовного курсу з основ програмування доступного в онлайні дозволить усім охочим отримати необхідний базис для подальшого навчання та працевлаштування в ІТ-сфері, що дозволить Україні стати однією з країн-лідерів в ІТ.

Хто реалізує проект?

Ініціатор проекту – Фонд BrainBasket, некомерційна організація, яка займається розвитком освітнього ринку в сфері IT. Мета Фонду – допомогти в підготовці 100000 ІТ-спеціалістів до 2020 року.

Особливості проекту:

  • Один з кращих курсів з комп’ютерного програмування в світі – курс Гарвардського університету CS50 буде перекладений українською мовою та буде доступним в онлайн.
  • У 22 обласних центрах України відкриються навчальні центри на базі бібліотек, на базі яких будуть проводитись практичні заняття з програмування  під керівництвом досвідчених менторів.
  • Для слухачів курсу навчання є безкоштовним, відбувається два рази на тиждень з 19.00 до 21.00.
  • Фонд BrainBasket надав у користування 15 сучасних комп’ютерів.

Як записатися?

Перш за все, слід заповнити анкету ТУТ. Анкета є першим кроком на участь в програмі, по її заповненню Ви отримаєте посилання на тестове завдання та інструкцію з його виконання. Реєструючись, Ви даєте згоду на обробку та зберігання ваших персональних даних.