Всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна»

2015031914194054

Одеська обласна універсальна наукова бібліотека ім. М. Грушевського є співкоординатором Всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна» в Одеській області. Акція була ініційована Міністерством культури України  (наказ № 107 від 26.03.2015) для підтримки бойового духу та патріотичного виховання українських військовослужбовців.

Відповідно до Концепції акції метою її є сприяння морально-психологічному забезпеченню бойової і мобілізаційної готовності військ, патріотичному вихованню у Збройних Силах України, підвищенню освітнього рівня військовослужбовців, організації їх змістовного дозвілля.

У ході проведення акції будуть зібрані та передані до бібліотек військових частин Збройних Сил України кращі зразки вітчизняної та світової художньої літератури в перекладі українською мовою, науково-популярні видання з історії та культури української держави.

Книги приймаються в ОУНБ ім. М. Грушевського щодня з 10.00 до 18.00.