Перелік праць 2020 року:

• Книги з приватної бібліотеки доктора К.М. Шмідта у фондах ООУНБ ім. М. Грушевського [Текст] : біобібліогр. покажч. / Департамент культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культур. спадщини Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; від. зберігання основ. фонду ; сектор рідкіс. та цін. кн. ; [уклад. І. В. Довганюк ; комп’ют. набір І. В. Довганюк ; ред. О. М. Ласкевич ; верстка, худож. оформ. О. М. Ласкевич ; фот. І. В. Довганюк ; відп. за вип. О. А. Булгакова]. – Одеса, 2020. – 88 с. ; 15×21. – 40 прим. : б. ц. – Тит. арк., анот. парал. рос., укр. – Текст рос. – (Одеські бібліофіли; вип. 1).
  • Могильницька Галина Анатоліївна [Текст] : біобібліогр. покажч. / упоряд. О. Г. Нуньєс ; Департамент культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; [ред. О. Ласкевич]. – Одеса : Фенікс, 2019. – 110 с. – 15х21,5. – 100 прим.: б.ц.