Перелік праць 2015 року

Краєзнавчої тематики

• Література про Одеську область за 2014 рік [Текст] : наук.-допоміжн. бібліогр. покажч. / Упр. культури і туризму, нац. та релігій  Одес. облдержадмін.; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського; від. краєзнавч. літ. і бібліграфії; [підгот. Т.О. Андросова; бліогр. матеріали підгот.: Т.С. Ступаченко, О.Є. Савченко, А.В.Діденко; комп’ют. набір А.В. Діденко, Т.С. Ступаченко; ред. Т.О.Андросова; відп. за вип. Т.М. Полянко]. – О., 2015. – 598 с.
  • Знаменні і пам’ятні дати Одещини. 2016 рік [Текст] : календар / Упр. культури і туризму, нац. та релігій Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; від. краєзнавч. л-ри і бібліографії ; [підгот. Т. О. Андросова ; ред. О. А. Таубеншлак ; комп. набір А. В. Діденко ;  худож. оформ. та заг. редагування О. М. Ласкевич ; відп. за вип. Т. М. Полянко]. – Одеса, 2015. – 36 c. ; 15х21. – 10 прим. : б.ц.

***

• Родючість і охорона ґрунтів – вимога часу : до міжнародного року ґрунтів [Текст] : бібліогр. покажч. / Упр. культури, нац., релігій та охорони об’єктів культур. спадщини Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; від. техн. та с.-г. літ., від. юрид. літ. ; [підгот. М. В. Чайковська, С. П. Тимощук ; комп. набір М. В. Чайковська, С. П. Тимощук ; верстка, худож. оформ. та редагув. О. М. Ласкевич ; відп. за вип. Т. М. Полянко]. – Одеса, 2015. – 40 с. ; 15×21. – 40 прим. : б. ц.
  • 70 років Великої Перемоги. 1941-1945 рр. : [Текст] : рек. бібліогр. список / Упр культури і туризму, нац. та релігій Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; від. інформації з питань культури і мистецтва та зв’язків з громадськістю ; [підгот. Г. Д. Северина ; комп. набір О. М. Ласкевич ; ред. Ж. О. Карпінська ; відп. за вип. О. Л. Попова]. – О, 2015. – 4 с. ; 15х21. – 10 прим. :  б.ц.
  • Юридическая книга ХIХ – начала ХХ века в фондах библиотеки (1847 – 1927) : каталог / Упр. культуры и туризма, нац. и религий Одес. облгосадмин. ; Одес. обл. универс. науч. б-ка им. М. Грушевского ; отд. юрид. лит. ; [подгот. З. П. Бондаровская, С. П. Тимощук ; комп. набор З. П. Бондаровская , С. П. Тимощук ; вёрстка, худож. оформ., ред. Е. М. Ласкевич ; отв. за вып. Т. Н. Полянко]. – Одесса, 2015. – 40 c. ; 15х21. – 40  экз. : б.ц.