Перелік праць 2018 року:

• Бібліотеки Одеської області в цифрах. Рік 2017: аналіт.-стат. зб. / Управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін., Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського; наук.-метод. від. ; [підгот. Н.П. Маловік; комп’ют. набір Н.П. Маловік; відп. за вип. О.А. Булгакова]. – Одеса, 2018. – 18 с.
  • Діяльність центрів правової інформації на базі бібліотек області в сучасних умовах : основні положення та методика дослідження [Текст] / Управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; наук.-метод. від. ; [підгот. Т. Г. Ковалькова, Н. П. Маловік; комп’ют. набір Н. П. Маловік ; оформл. та редагув. О. М. Ласкевич ; відп. за вип. О. А. Булгакова]. – Одеса, 2018. – 12 с. – 15 х 21 . – 45 прим. : б. ц.
  • Методичне забезпечення бібліотечної діяльності [Текст] : інформ. список / Управління культури і туризму, національностей та релігій Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; наук.-метод. від. ; [підгот. Н. П. Маловік ; комп’ют. набір Н. П. Маловік ; верстка та редагув. О. М. Ласкевич ; відп. за вип. О. А. Булгакова]. – Одеса, 2018. – 20 с. – (Світ бібліотек сьогодні ; вип. 12(14)).
  • Науково-дослідна діяльність ОУНБ ім. М. Грушевського в 2015-2017 роках [Текст] : аналіт. довідка / Управління культури і туризму, національностей та релігій Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; наук.-метод. від. ; [підгот. Н. П. Маловік ; комп’ют. набір Н. П. Маловік ; оформл. та редагування О. М. Ласкевич ; відп. за вип. О. А. Булгакова]. – Одеса, 2018. – 10 с.
  • Реалізація Державної програми «Українська книга» в бібліотеках Одеської області в 2015-2017 роках. Вивчення популяризаторської діяльності і попиту на літературу, що отримана за Державною програмою : основні положення та методика дослідж. [Текст] / Управління  культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; наук.-метод. від. ; [підгот. Т. Г. Ковалькова, Н. П. Маловік; комп’ют. набір Н. П. Маловік ; оформл. та редагув. О. М. Ласкевич ; відп. за вип. О. А. Булгакова]. – Одеса, 2018. – 11 с. – 15х21. – 45 прим. : б. ц.
  • Робота бібліотек в Рік охорони культурної спадщини в Україні [Текст] : метод. поради / Упр. культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; [упоряд. Ю. С. Амельченко ; комп’ют. наб. Ю. С. Амельченко ; заг. редагування О. М. Ласкевич ; відп. за вип. О. А. Булгакова]. – Одеса, 2018. – 8 с. – 10х21,5. – 40 прим. : б.ц.