Перелік праць 2016 року

Краєзнавчої тематики

• Знаменні і пам’ятні дати Одещини. 2017 рік [Текст] : календар / Упр. культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; від. краєзнавч. л-ри і бібліографії ; [підгот. Т. О. Андросова ; комп’ют. набір А. В. Діденко ;  худож. оформ. та заг. редагування О. М. Ласкевич ; відп. за вип. Т. М. Полянко]. – Одеса, 2016. – 40 c. ; 15х21. – 10 прим. : б.ц.

***

• Англійська мова – це легко! = English Language! That’s Pretty Easy!: На допомогу у вивченні англійської мови  : бібліогр. покажчик / Упр. культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; від. літ. інозем. мовами ; [збір матеріалу та упоряд. В. Л. Гіпська ; комп’ют. набір В. Л. Гіпська ; ред. В. Л. Гіпська ; відп. за вип. Т. М. Полянко]. – Одеса, 2016. – 83 с. – (2016 рік – Рік англійської мови в Україні).
  • Енергозбереження та поновлювані джерела – життєва необхідність [Текст] : бібліогр. покаж. / Упр. культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; від. техн. та с.-г. літ. : [підгот. М. В. Чайковська ; комп’ют. набір М. В. Чайковська ; верстка, худож. оформ. та редагув. О. М. Ласкевич ; відп. за вип. Т. М. Полянко]. – Одеса, 2016. – 44 с. ; 15×21. – 40 прим. : б. ц.
  • Михайло Грушевський – світоч української державності : до 150-річчя від дня народження : бібліогр. список / Упр. культури, національностей, релігій та охорони об`єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; від. юрид. літ. ; [підгот. : З. П. Бондаровська ; комп’ют. набір З. П. Бондаровська ;верстка, худож. оформ. та редагування О. М. Ласкевич ; відп. за вип. Т. М. Полянко]. – Одеса, 2016. – 8 c. ; 15х21. – 10 прим. : б.ц.