Зустріч з херсонським журналістом Валерієм Боянжу, який сьогодні є вимушеним переселенцем в Одесі, відбулася в бібліотеці імені М. С. Грушевського.

Він здобував вищу освіту в Одесі, закінчивши Одеський інститут зв’язку.

Журналіст багато років працював головним редактором  газети «Гривна». Має багато публікацій в газеті «На пенсії» і «Одеське життя». Заслужений журналіст з 2007 року.

Валерій Марксович має вже більш ніж 25 публікацій стосовно особистостей, які зображені на монетах українських грошей. З цього приводу журналіст може говорити нескінченно, приводячи цікаві факти, які маловідомі пересічному українцю й мотивують занурятися у довідники. Писав журналіст з цього приводу про Івана Піддубного і Леоніда Жаботинського, Івана Айвазовського і Саломею Крушельницьку  та багато інших.

Ще однією темою, яка захопила журналіста, стосується перейменування вулиць й пов’язана з процесом декомунізації в Україні. Не обійшлось без гумору й особливостей пам’яті людей старшого віку, які пригадують старі назви вулиць, якими користувалися в побуті протягом років.

Тонка самоіронія, аналітичний ум, шалена працездатність – усі ці риси притаманні заслуженому  журналісту України Валерію Боянжу. Дякуємо!