Запрошуємо вас, бібліотекарі Одещини, на онлайн-зустрічі «Звучи прекрасно, моя рідна мово!»

Як навчитися вільно, невимушено, виразно й красиво розмовляти українською мовою?

Відповідь одна. Треба працювати і працювати. Говорити і говорити. Розмовляти і розмовляти.. «Вслухатися» в українське слово. Виховувати в собі  «чуття рідної мови».

Як парость виноградної лози,

Плекайте мову. Пильно й ненастанно

Політь бур’ян. Чистіша від сльози

Вона хай буде. Вірно і слухняно

Нехай вона щоразу служить вам,

Хоч і живе своїм живим життям.

Класик української літератури XX століття Максим Рильський дав нам цілком слушні, мудрі поради, як навчитися розмовляти гарною, вишуканою, справжньою українською мовою.

Авторка та ведуча Любов Іванівна Федченко – філологиня, журналістка, театрознавиця, котра має багаторічний досвід роботи зі словом, активно займається практикою українського мовлення.

Перша зустріч циклу відбудеться на платформі ZOOM 10 лютого 2021 року о 13.00.

Для того, щоб приєднатись, переходьте за посиланням https://us04web.zoom.us/j/5678933163?pwd=WjQ1QTJhK3JCdkF6eDJIK3h2bldPdz09

Идентификатор конференции 567 893 3163

Код доступа 5YkgFJ