16 жовтня 2019 року о 15.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться зустріч з українським письменником американського походження Уолтером Орром Скоттом.

Уолтер Орр Скотт – американець, що став українським письменником, волонтер, член національної спілки журналістів України, громадянин США, видав чотири книги в Україні.

З ним матимемо розмову про героїв цих книг, про їх тематику і проблеми соціальної згуртованості очима громадянина іншої країни, для якого Україна стала близькою.

Сама по собі неординарна історія життя Уолтера Орра Скотта може слугувати основою для захопливої літературної розповіді. У ній багато подорожей та відкриттів, емоцій і драм, дружби і любові, а ще емпатії як потужного творчого джерела.

Американський письменник та поет, у минулому – військовик, пройшов унікальний життєвий шлях, який привів його в Україну. Сьогодні – це його дім, а ще – джерело натхнення, глибоких роздумів та сильних почуттів, які Уолтер Орр Скотт вкладає у свою поезію та прозу.

Захід організовано в рамках проекту «Зміцнення соціальної згуртованості» БФ «Caritas Odessa UGCC».

Захід безкоштовний.

Попередня реєстрація участі є обов’язковою за тел. 050-433-03-77 або посиланням: https://forms.gle/MtaJEhYiA8rSRv4aA