Майстер клас в форматі засідання клубу «Відзігорні рідзігюльки» провела волонтерка Людмила Форостенко. Вона розповіла про традиційний головний убір одружених українок для виходу в світ й люди у вигляді полотняного або тонкого прозорого видовженого відрізу тканини навколо голови. Назва «наметка», «перемітка», «намитець», «рантух», «склендрячка», «серпанок», – залежала від регіону проживання.  

Покривали голову, поєднуючи головний убір з одягом, в цільний образ. Намітка говорила про статус жінки: дорога намітка з прозорого серпанку належала українкам заможних родин.

Сьогодення надає можливість жінці самостійно формувати особистий дрес-код, поєднуючи зручні джинси чи брюки з вишитими сорочками й головними уборами як намітка. Зимові чи літні намітки виручать, коли ви зібралися в театр або на бенкет, надаючи завершеність образу. Також намітки нададуть свіжу ноту, коли ви міксуєте так звані «не сумісні речі» різної фактури або кольору . Одним словом, українки будь якого віку сміливо експериментують, вчаться одна в одної, пригортаючи увагу світу.

Жінка завжди залишається жінкою. Майстер-клас надав багато позитивних емоцій, жінки гомоніли, раділи, шуткували.