22 квітня 2024 року о 15:00 в Одеській ОУНБ імені М. С. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться презентація книги «Жива українська кухня» Ольги Павленко (Олі Кольорової).

Книга «Жива українська кухня» – рукотворне зібрання у двох томах 365 національних страв з усієї території України. З дослідженнями походження кожної зі страв та її назви. Усе приготовано, зафільмовано, сфотографовано і проілюстровано власноруч авторкою.

Ольга Павленко, у соцмережах відома як Оля Кольорово – мисткиня, педагогиня, кулінарка і гастроблогерка, родом із села Успенка, що на межі Кіровоградської та Полтавської областей, створювала свою унікальну історію української кухні. Основною метою книги було показати, що українська кулінарна спадщина це більше ніж борщ та вареники. У червні 2022 року життя Ольги забрала ворожа ракета, що влучила у торговий центр у Кременчуці.

Наразі волонтери та рідні Ольги Павленко роблять все, щоб її доробок жив і надалі.

Оксана Левкова – модераторка зустрічі, голова правління всеукраїнського громадського руху «Не будь байдужим», допомагає у видання, популяризації, промоції книги.

На зустрічі ви маєте унікальну можливість зустрітися з мамою Ольги Павленко, послухати історію створення книги, погортати сторінки унікального мистецького витвору та замовити книгу.

Запрошуємо всіх охочих до бібліотеки!