21 квітня 2017 року о 18.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) в рамках «живої бібліотеки» відбудеться зустріч «Люди із особливими фізичними потребами».

Вам доводилося чути про переселенців і біженців, про глухо-німих і людей з особливостями розвитку? Напевно у вас є якась думка про таких людей (і про багатьох, багатьох інших). Але чи була у вас в дійсності можливість поговорити з такою людиною, дізнатися про те, як вона живе, з чим їй доводиться стикатися щодня, і задати хвилюючі вас питання? Це можна зробити на «Живий Бібліотеці».

«Жива бібліотека» працює так само, як і звичайна. Відмінність лише в тому, що книги «Живої Бібліотеки» – це живі люди, а читання – це розмова. Люди, які беруть участь у заході в якості «живих книг», постараються щиро відповісти на будь-яке ваше питання. Вони готові поділитися своїм життєвим досвідом і спокійно обговорити з «читачами» стереотипи і забобони, що стосуються групи, до якої «книги» відносяться.

Організатор: Caritas Odessa UGCC

Вхід вільний!

Аби всім вистачило місця, будь ласка, зареєструйтесь за посиланням: http://bit.ly/library_handy