5 жовтня 2018 року о 18.30 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться презентація збірки звітів шести правозахисних організацій «Жити всупереч: проблеми цивільного населення під час війни на Донбасі».

У презентації візьмуть участь:

• Simon Schlegel – редактор-упорядник зі Швейцарії, менеджер проектів ГО «Східноукраїнський центр громадських ініціатив»;
  • Anton Udovenko – менеджер проектів ГО «Східноукраїнський центр громадських ініціатив»;
  • Євген Шляхтін – член «Української асоціації полонених».

«Жити всупереч» ‒ це книга про проблеми, з якими стикається цивільне населення внаслідок збройного конфлікту на сході України. Це насамперед такі, що стали наслідком обстрілів міст, селищ та сіл, розміщення військової техніки у зонах проживання цивільного населення, та надання медичної допомоги пообіч лінії розмежування.

Презентація та видання звіту «Жити всупереч: проблеми цивільного населення під час війни на Донбасі» стали можливими у рамках проекту «Уповноваження громадянського суспільства для трансформації культури пам’яті – ненасильницькі шляхи вирішення жорстокого минулого Донбасу», що реалізується громадськими організаціями Kurve Wustrow (Німеччина) та Східноукраїнський центр громадських ініціатив (Україна) за підтримки Федерального уряду Німеччини.

Організатори – Правозахисна Коаліція «Справедливість заради миру на Донбасі» та Українська асоціація полонених.

Основною метою діяльності організації «Українська асоціація полонених» є: захист законних прав, свобод та інтересів громадян, які знаходяться або знаходились у полоні або в заручниках незаконних збройних формувань на тимчасово окупованій території АР Крим, Луганської та Донецької областей.

До участі у презентації запрошені громадські активісти, місцеві журналісти, ветерани АТО, переселенці з Донбасу, а також усі охочі. Гості презентації зможуть отримати по примірнику книги.

Контактна особа – Євген Шляхтін, телефон (098) 091 8214.