Героям 36-ої бригади 137-ого окремого батальйону морської піхоти та 79-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ, які загинули внаслідок ворожої російської авіабомби 18 березня 2022 року в місті-герої Миколаєві, присвячується Година пам’ятіяка відбудеться 16 серпня 2023 року об 11.00 в Одеській ОУНБ імені М. С. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх).

Серед тих, хто віддав життя за Україну – Сергій Аганезов, син Сергія Суреновича Оганєзова – заслуженого тренера України по самбо. Кмітливий, чесний та змалечку готовий до кінця стояти за Справедливість, у свої 26 років в перші ж дні війни Сергій разом з батьком пішов до військомату. Він без вагань прийняв рішення змінити свою цивільну діяльність на військову, приєднавшись у перші дні великої війни до лав добровольців.

Ті, хто його знав, згадають про нього як про людину честі, людину слова, людину високої моралі; із гострим почуттям гумору, світлим розумом та рішучістю. Він не любив про себе багато говорити, але не говорити про нього неможливо.

Журнал «Servi Dei», дипломний проєкт цьогорічної випускниці факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова Аліни Оганезової, представлений шістьма абсолютно різними історіями, кожна з яких цілісна і являє собою конкретну цінність: цінність дружби; поваги та вшановування пам’яті; цінність Справедливості; Честі та Гідності; цінність Патріотизму та Відданості; цінність сім’ї та любові. Проєкт присвячений героїчному опору українських захисників та захисниць, що боролись та продовжують боротьбу за нашу Свободу.

Слава Україні! Героям Слава!