13 квітня 2019 року о 16.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться творчий вечір одеських письменників та презентація їх книг.

«Невыдуманные одесские истории» – сама затребувана книга Ігоря Потоцького – про бабусю Цилю, хлопчика Гарика, Молдаванку та Одесу. Та «А вот и я» Світлани Нісілевич.

Ігор Потоцький – одеський письменник та поет. Народився в 1950 році в Одесі. Закінчив філологічний факультет Одеського державного університету імені Мечникова. Вірші та оповідання друкувалися в журналах «Аврора», «Сельская молодёжь», «Смена», «Радуга», «Мурзилка», «Кукумбер» та інших. Звучали на радіостанції «Юность», Міжнародному радіо Франції. Переведені на фінський, французька, іспанська мови.

Ігор Потоцький лауреат муніципальної премії «Твої імена, Одеса», член редколегії альманахів ОМК, «Морія», редактор альманаху «Звукоряд», керівник молодіжної студії «Поток».

Автор понад 40 книг віршів і прози, рецензії та відгуки на які надруковані в Одесі, Києві, Москві, Торонто, Єрусалимі, Нью-Йорку.

Світлану Нісілевич давно вже знають в Одесі як талановитого підприємця, громадського діяча і політика, президента Гільдії одеських підприємців, члена Спілки театральних діячів України, як добру і чуйну людину.

Кілька років тому Світлана Нісілевич почала писати вірші і до теперішнього часу випустила 8 поетичних збірок, 5 з яких написані для дітей. У її творчості вже є численні шанувальники.

Вхід вільний.

Запрошуються всі охочі.