Забіянов Є. Бібліотечний театр та відеогеймінг / Євген Забіянов, Дмитро Антонюк // Бібліотечний форум: історія, теорія і практика. – 2022. – № 3 (29). – С. 2-4.

В представленій статті йдеться про необхідність модернізації методів роботи сучасних бібліотек. Акцентовано увагу на інноваційних ідеях у організації культурного дозвілля користувачів. Зокрема, описується робота Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. С. Грушевського з впровадження в практику соціокультурної діяльності таких форм проведення дозвілля як бібліотечний театр та відеогеймінг, що базується на досвіді провідних бібліотек Європи, США та Японії. Проведення таких заходів набуває особливої актуальності для адаптації та морально-психологічної підтримки користувачів бібліотек під час воєнного стану.

Забіянов Є. Бібліотечний театр та відеогеймінг