20 листопада 2018 року о 14.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться семінар «Як стати присяжним: особливості та інструменти відбору».

Суд присяжних є фундаментальною частиною будь-якої правової системи. У певному сенсі він відіграє важливу роль у забезпеченні існування системи кримінального правосуддя на благо суспільства, а не в інтересах політичних лідерів чи олігархів. Реальний інститут присяжних – це більше ніж просто елемент правосуддя – це справжня демократія і свобода в громадянському суспільстві, всебічний прогресивний розвиток такого суспільства.

Асоціація присяжних України в межах проекту «Сприяння формуванню дієздатного корпусу присяжних на регіональному рівні інструментами просвіти громадськості» за підтримки Центру політико-правових реформ запрошують на семінар з питань функціонування інституту присяжних в умовах судової реформи.

Проект спрямований на поширення інформації щодо інституту присяжних та можливості участі в суді в якості присяжного.

Про основні права, обов’язки та умови участі в суді на семінарі розповість Голова Асоціація присяжних України Сергей Саханенко.

Запрошуються представники ГО міста, активісти, зацікавлені особи.

Вхід вільний.