24 лютого 2024 року о 12.00 в Одеській ОУНБ імені М. С. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться зустріч з військовим Юрієм Дяченком на тему: «Як працює цивільно-військове співробітництво на фронті».

Цивільно-військове співробітництво (ЦВС) в Україні стало відомим з початком війни на Сході країни. У 2014-му в ЗСУ була сформована структура цивільно-військового співробітництва за стандартами НАТО.

Про те що треба знати про основні завдання цивільно-військового співробітництва, взаємодію між Збройними Силами, цивільним населенням та місцевими органами влади, допомогу ЦВС мешканцям населених пунктів на лінії розмежування та чому це важливо будемо розмовляти з Юрієм Дяченком.

Юрій Дяченко – військовий, раніше – громадський діяч.
Два роки тому в цей день, 24 лютого почалося повномасштабне вторгнення російських військ до України. Юрій один з тих, хто не вагаючись, одразу пішов до армії та змінив своє життя, а сьогодні вже на фронті намагається змінювати життя інших, не військових людей.

Юрій Дяченко понад рік на фронті –в Херсонській області. Він розповість про свій шлях, про свої переконання та обов’язки, про свій досвід та враження, про те, що необхідно розуміти та робити кожному – для виживання!

Ви дізнаєтеся про проблеми, з якими стикаються військові серед цивільних, про складнощі та можливості для їх вирішення. Варто пам’ятати: це може стосуватися кожного.

Юрій скоро повертається на фронт після поранення, де він займається питаннями цивільно-військового співробітництва.

Питання від слухачів вітаються! Зауважимо, що є обмеження на висвітлення інформації, просимо поставитись до цього з розумінням.