Людмила Григор’єва відвідує деякі напрямки соціально-педагогічної послуги «Університет третього віку». Колежанки напрямку «Українська платформа багатонаціональної Одещини» відмічають, що пані Людмила дуже добре спілкується українською, старанно готує домашні завдання, але несподіваним для всіх стало те, що жінка першою провела запропоновану кураторами презентацію «Я зробила себе сама». Людмила принесла портфоліо своїх творчих робіт й розповіла свою особисту історію творчого пошуку, яку назвати підприємницькою діяльністю не повертається язик. 

 

«В дев’яності я зрозуміла, що моїх дітей ніхто не буде годувати, а людські потреби в лікуванні й навчанні, так само як й в їжі та одязі – все це залишається у будь-які часи.

Мої авторські трикотажні вироби продавалися на базарі, у Виставкому Центрі «Одеський центр науково-технічної і економічної інформації», магазині в Пасажі. Ексклюзивні складні роботи було продано в Європу й навіть Японію. Запам’ятала добре як жінка-японка відверто висловлювала свій захват від моделі, яка їй подобалася й просила її швидше обслужити до відходу з порту пароплаву.

Техніка виконання – ірландське мереживо, валяння та інші. Це затратні техніки, які потребують багато часу для виконання, від двох-трьох місяців до півроку. Але це варте того, щоб людина носила з задоволенням, з впевненістю, що більш ні в кого такої моделі немає й підкреслюють образ людини. Окремі вироби потрапили в колекції відомих людей за умови більш їх не повторювати.

Сьогодні інформація дуже швидко розповсюджується, навіть, у світі моди. Нікого не дивує, що окремі моделі, як то кажуть, «з вулиці» з’являються на подіумах високої моди відомих європейських домів моделей. Авторське право може бути тільки підтверджено патентом, але ми всі живемо у високо швидкі часи, коли відрізок від думки – до втілення у життя скорочується.

Українські жінки мають добрий смак, вони розуміються на поєднанні кольорів й вміють буди природними, підкреслюючи свій образ. Стильна жінка у будь-якому віці впевнена в собі, вона подобається іншим. Я задоволена тим, що впливаю на світ моди в Одесі, додаючи йому більше вишуканості, елегантності, завершеності; ламаючи стереотип, що одеська мода – це мода-вибухівка, що притаманна лише півдню й курорту».

Пенсіонери поділились враженнями:

Лариса Ільяшенко: Ми з задоволенням переглянули колекцію пані Людмили Григор’євої. Кожна модель є ексклюзивною. Пані Людмила прийшла на презентацію як модель елегантного віку, все в її образі було продумано: пальто й капелюшок, спідниця й джемпер, навіть, прикраси. Для нас це було трохи несподівано, тому що ми звиклися з іншим образом пані Людмили. Думаю, що вона дуже делікатна людина й завжди відчуває ситуацію.

Тетяна Куліковська: Пані Людмила просуває все українське, її патріотизм має підгрунття з родини, вона прикладає зусиль, щоб покращати життя навколо себе.

Надія Біляєва: Завжди приємно, коли зустрічаєш талановиту людину, яка вміє працювати руками. Людмила є дуже креативною й сучасною жінкою, вона дійсно зробила себе сама.

До речі, переглянути моделі трикотажних виробів Людмили Григор’євої можна на фейсбуці.

Запрошуємо приєднатися до проекту «Я зробила себе сама» жінок поважного віку. Дзвонити: 740-75-26.

Записала Марія Фетісова.