13 квітня 2024 року о 15:00 в Одеській ОУНБ імені М. С. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться виступ плейбек театру.

Квітень. Час, коли розквітають квіти, з’являються бруньки та молоде листя на деревах, починає пригрівати сонечко та співають пташки. Люди все більше посміхаються та радіють весняним явищам.

Плейбек театр – це про людей, їхні настрої, переживання, їхні історії. Тут не буває декорацій та завчених ролей, актори відкриті до історій глядачів, які вдтворюють імпровізаційно, використовуючи різні виразні форми.

Історії можуть бути веселими і сумними, складатись зі спогадів чи філософських роздумів, головне – вони мають бути про вас, оповідачу, та бути актуальними.

Вхід вільний!