24 квітня 2018 року о 14.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться відкрита презентація Школи організаторів культ-проектів.

Завершився курс з управління проектами для 16 учасників школи від Pixelated Realities і Ukrainian Volunteer Service.

Під час презентації 4 команди представлять проекти, на яких вони тренувалися планувати, налагоджувати комунікаційні навички, продумувати ресурси, логістику і фінансування для громадських і культурних заходів.

ПАРТНЕРИ ШКОЛИ

• Ukrainian Volunteer Service – співорганізатори проекту, лектори.

«Ukrainian Volunteer Service» – громадська організація, яка розвиває волонтерський рух в Україні. Місія організації – волонтерство для кожного. Команда UVS прагне впровадити волонтерство в повсякденне життя кожного українця, зробити добровільний рух настільки звичайним і зрозумілим, щоб кожен житель нашої країни отримав позитивний досвід волонтерства та щодня відчував на собі результат волонтерської діяльності інших.

«Ukrainian Volunteer Service» з’єднує людей, які хочуть допомагати, та організації, яким потрібна волонтерська підтримка.

• Одеська обласна універсальна наукова бібліотека ім. М. Грушевського –  партнер по локації.
  • «Мой город» – інформаційний партнер, лектори.
  • 4City – партнер по локації для ряду заходів, лектори.

Презентація відкрита, запрошуємо одеські організації познайомитися і знайти для себе нових членів команд або партнерів із запуску проектів.