В епоху інформаційного перевантаження алгоритми соціальних мереж охоплюють дуже широку аудиторію та глибоко занурюють нас в екрани. Смартфони цілодобово тримають нашу увагу та змушують щоразу схоплюватися за девайси, коли ми чуємо сповіщення. Це створює ідеальні умови для стрімкого поширення епідемії дезінформації, стійкої до здорового глузду та традиційних освітніх підходів.

Very Verified (укр. «проверений») розроблений як відповідь та вакцинація проти вірусу дезінформації і надає практичні навички медійної та інформаційної грамотності, які можуть стати частиною нашого насиченого життя.

Програма курсу побудована на принципах змішаного навчання та передбачає проведення 5 сесій, що мають на меті заглиблення в зміст курсу та практичне засвоєння навичок критичного мислення та медіаграмотності за допомогою інноваційних методик та ресурсів.

Організатори забезпечують учасників навчальним матеріалом, проте не покривають витрати на проїзд та проживання.

Всеукраїнський запуск курсу заплановано на 24 вересня. Повна інформація про проведення курсу у місті Одеса та розклад проведення змішаного навчання буде надіслано відібраним учасникам додатково.

Анкета учасника курсу з медіаграмотності «Very Verified»: http://bit.do/VeryVerifiedOdesa

Дедлайн подачі заявок подовжено: 24.09.2019 року (до 19.00).

Результати відбору учасників чекайте 24.09.2019 року.

Very Verified: курс з медіаграмотності розроблений міжнародною організацією IREX у партнерстві зі студією онлайн-освіти EdEra. Very Verified є частиною Very Verified: проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність», який впроваджується IREX за підтримки Посольства США та Посольства Великої Британії в Україні, у партнерстві з Міністерством освіти та науки України.

Контактна особа: Ірина Орел, [email protected] тел.: 0635308696