28 лютого 2021 року о 16.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушвського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудуться нагородження переможців 2020 р. Всеукраїнського конкурсу наукових робіт молодих дослідників імені Неллі Іванової-Георгієвської та запрошення до інтелектуальних змагань 2021 р. за напрямками «Феноменологія», «Герменевтика», «Філософія сміху», «Філософія танцю».

Організатори – Наукове товариство «Одеська гуманітарна традиція», Культурна Асоціація «Новий Акрополь» при підтримці Українського філософського фонду.

Журі Всеукраїнського конкурсу наукових робіт молодих дослідників імені Неллі Іванової-Георгієвської підбило підсумки ювілейного П`ятого конкурсу і може оголосити результати 2020 р. За традицією оголошення
результатів конкурсу, нагородження переможця, представлення конкурсантів і їхніх робіт відбувається на урочистому засіданні. Цього року воно відбудеться в Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці імені М.С. Грушевського.

В урочистому засіданні бере участь д.філос.н., професор філософського факультету КНУ імені Тараса Шевченка Вахтанг Кебуладзе. Відбудеться презентація нових перекладів творів Е. Гусерля: «Ідеї до чистої феноменології» (переклад В.Кебуладзе) та «Картезіанські медитації”» (переклад Андрія Вахтеля – переможця Першого конкурсу імені Неллі Іванової-Георгієвської.

Щиро запрошуємо приєднатися до цієї події, особливо колишніх конкурсантів!

Нагадуємо: карантинні заходи сили не втрачають. Маски й дистанція обов’язкові, кількість гостей не більше 20 осіб!