ОРГАНІЗАТОРИ:

Музей української книги КУ «Одеська обласна універсальна наукова бібліотека ім. М. Грушевського»

ГО «Одеська фотографічна асоціація»

ЗА ПІДТРИМКИ:

Департаменту культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації; Фотомагазин Paparazzi

«Українці – читаюча нація!»

Саме цю тезу пропонуємо довести всією країною!

Не дивлячись на технологічний прогрес та активну діджиталізацію в епоху коронавірусної кризи, українці тривалий час проводять за книгою. Читаючих людей можна зустріти у громадському транспорті, на вулиці, у кафе, вдома за кавою та інших публічних чи інтимних місцях.

Чи спостерігали ви хоч раз за читаючою людиною? Якщо так, то точно відчували, що в цей момент навколо неї виникає особлива, навіть дещо магічна атмосфера.

Ми пропонуємо усім, хто захоплюється фотографією, зазирнути у цей таємничий світ читання та, використовуючи власний творчий потенціал та техніки роботи, довести, що Україна – читаюча країна, а українці – читаюча нація!

УМОВИ УЧАСТІ:

До участі у фотоконкурсі запрошуються професійні фотографи і аматори, незалежно від місця проживання та віку.

Участь у фотоконкурсі безкоштовна.

Фотографії можуть бути як у кольоровому, так і у чорно-білому виконанні. Допускається обробка фото у графічних редакторах.

Фотографії повинні відповідати тематиці та формату конкурсу.До фотографії можна додавати коментар автора.

Учасник фотоконкурсу може подати не більше 3 фотографій. Цифрові файли повинні бути у форматі JPЕG, 8 BIT, RGB, 300dpi, не менше 2600 рх по довшій стороні, максимум до 10 Мб, без підписів, рамок і паспарту.

Файли підписувати латиницею згідно чинної транслітерації наступним чином:
№п/п_Ім’я Прізвище_Назва роботи_Місто_Країна

1_Olena Pylypiuk_ V krayini knyh_Lviv_Ukraina

Фотографії просимо надсилати до 15 грудня 2020 року на поштову скриньку: [email protected] з поміткою «Фотоконкурс «Українці – читаюча нація».

На конкурс не приймаються фотографії, сюжет яких пропагує вживання алкогольних напоїв, тютюнопаління, насилля, які пропагують релігійну та етнічну ворожнечу, містять політичну рекламу, а також фотографії непристойного змісту.

Учасник, який подає роботи на фотоконкурс, одночасно засвідчує, що він є автором поданих робіт і не має будь яких суперечок стосовно авторських прав з третіми особами на подані твори.

Авторські права зберігаються за учасником конкурсу – будь-яка публікація матеріалів проводиться з обов’язковим зазначенням автора роботи.

КАЛЕНДАР:

Останній термін подачі робіт – до 15 грудня 2020 року.

Про результати конкурсу учасників буде особисто сповіщено до 20 грудня 2020 року, а також розміщено інформацію про переможців на офіційному сайті та фейсбук-сторінці організатора.

Найкращі світлини увійдуть до виставки, яка відкриється у новоствореному Музеї української книги 25 грудня 2020 року та триватиме місяць.

Також буде видано каталог робіт учасників конкурсу.

Призовий фонд:

• Спеціальний приз від Музею української книги
  • Спеціальний приз від спонсорів та партнерів
  • Клубна карта Музею української книги, яка дозволить безкоштовно відвідувати усі заходи.
  • Окрема нагорода – приз глядацьких симпатій.

Переможці та призери конкурсу затверджуються журі, персональний склад якого обирається організатором – Музеєм української книги, та розміщується на його офіційному сайті.

Визначення володаря призу глядацьких симпатій здійснюватиметься шляхом онлайн-голосування, а також таємним голосуванням гостей, які відвідають виставку протягом місяця.

КОНТАКТИ

Телефон для довідок: +38093 108 6443 (менеджер проекту «Музей української книги» Олена Петрова.

Офіційний сайт: https://biblioteka.od.ua

Facebook-сторінка: https://www.facebook.com/MuseumOfUkrainianBook

Велике прохання розповсюдити інформацію серед ваших знайомих фотографів та переконати їх взяти участь у цьому важливому соціально-культурному проекті!

Станьте особливим фотографом – особливих людей!