18 лютого 2022 року об 11.00 в Одеській ОУНБ імені М.С. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) приєднуємося разом до Всесвітньої тихої акції «Ангели пам’яті».

Разом згадаємо Героїв Небесної Сотні та обов’язково розвісимо паперових ангелів.

Захід проводиться з 2014 року.

Українці по усьому світу збираються в меморіальних місцях і розвішують паперових ангелів у пам‘ять про загиблих під час Революції Гідності.

Акція АНГЕЛИ ПАМ‘ЯТІ стартувала на Вінничині 20 січня з сільської школи: Заозерненський заклад загальної середньої освіти І-lll ступенів Ладижинської міської ради. Ініціаторкою стала Анжеліка Рудницька.

Співорганізатори – Територія А, Музей Революції Гідності.

Організатор – КУ «Одеський центр патріотичного виховання та організації дозвілля дітей та молоді».

Захід відбудеться за підтримки Департаменту освіти і науки Одеської ОДА.

Вхід вільний (обов’язкова наявність сертифікатів про вакцинацію)! Не забуваємо про карантинні обмеження, маски та дистанцію!