11 січня 2024 року в Музеї української книги Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки імені М. С. Грушевського відбулося урочисте завершення конкурсного відбірку обласної літературної премії імені Івана Гайдаєнко та вручення диплому лауреата його переможцю, ким стала цьогоріч Людмила Вовк за книгу «Лицарі козацької доби».

На фото: Дмитрієв С.В., голова Одеської обласної організації Національної спілки письменників України; Вовк Л.; Різникова Я.О., заступник директора Департаменту культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації

Премія, яка вручатиметься, присвячена пам’яті відомого одесита, письменника, журналіста, громадського діяча, довголітнього голови Одеської Ради миру, якому 7 січня виповнилося б 110 років.

Для довідки. Обласна літературна премія імені Івана Гайдаєнка була заснована Одеською обласною державною адміністрацією у 2013 році з метою відзначення найбільш вагомих творів членів Одеської обласної організації спілки письменників України. Премія присуджується один раз на 2 роки за номінацією «Кращий твір у прозі». Для визначення переможця було створено кваліфіковану журі у складі 11 осіб, серед яких письменники, журналісти, бібліотекарі, представники обласної державної адміністрації.