13 лютого 2017 року о 18.30 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться презентація проекту з безкоштовного вивчення основ програмування «Technology Nation» від Фонду «BrainBasket».

Technology Nation – це Всеукраїнський проект, який дозволяє всім охочим безкоштовно отримати комп’ютерну освіту світового рівня та вивчити основи найбільш затребуваних мов програмування. Це дає слухачам хороше підґрунтя для подальшого навчання та працевлаштування в IТ-сфері.

Навчання проходить у форматі blended learning (змішане навчання), що передбачає самостійну роботу з лекційним матеріалом, який викладений в онлайн, та аудиторну практику під керівництвом досвідчених менторів на базі бібліотек та партнерських локацій по всій Україні. Курс розроблено за програмами кращих технологічних університетів світу, участь в програмі н потребує попередніх технічних знань та навичок. Наразі проект проходить в 30 містах України й за півроку на програму було зараховано понад 1200 слухачів.

Про те, як зробити перший крок в IT, в чому переваги даного навчального курсу та що треба зробити, аби стати провідним IT-спеціалістом, розповість Ілля Онищенко, керівник відділу з управління проектами Фонду BrainBasket.

Дізнатися більше та зареєструватися на програму можна за посиланням http://brainbasket.org/tn

Вхід вільний!