6 грудня 2017 року в ОУНБ ім. М. Грушевського відбувся літературно-творчій вечір «Вони полонили наші серця!», присвячений нашим улюбленцям – собакам, їх місцю в нашому житті та захисту прав тварин.

Відкрила захід директор бібліотеки Амельченко Ю.С.

Гостями бібліотеки в цей день були учні Одеського морехідного училища ім. О.І. Маринеска, учні середніх шкіл №52 та № 58, а також читачі бібліотеки.

Про болючі теми жорстокого поводження з тваринами та спробами вирішення цих проблем в нашій країні, зокрема в Одесі, розповіла Барсукова Світлана Миколаївна – голова ОО «Громадська рада зоозахисників Одеси».

З міжнародним досвідом та українським законодавством стосовно захисту прав тварин глядачів ознайомила Целінська Ольга Юхимівна – провідний юрист ОО «Громадська рада зоозахисників Одеси».

Про форми вирішення проблем безпритульних тварин в нашому місті з неймовірно цікавою презентацією виступила Любовь Ждан – керівник Проекту «Gladpet», директор з розвитку Платформи «Моє місто», яка успішно знаходить нові родини (нових господарів) для потрапивших в скрутну ситуацію тварин.

Про виховання, спортивну та службову дресуру розповів Іващенко Юрій Олександрович – інструктор з дресури Одеського обласного клуба службового собаківництва ДОСААФ.

Загальні та професійні навички, продемонстрував інструктор з дресури Руслан зі своїми вихованцями німецькими овчарками Альфою та Глорією, з якими він служив в зоні АТО.

Інструктор з дресури Руслан зі своїми вихованцями німецькими овчарками Альфою та Глорією

Творчі доробки народніх майстрів були люб’язно представлені Одеським обласним центром української культури, а також чудові роботи майстра з художнього розпису на тканині Балакчі Наталі Юріївни.

Чудові роботи майстра з художнього розпису на тканині Балакчі Н.Ю.

Святкового настрою вечору додавали виступ з піснею «Добрий пес» солістки зразкового дитячого ансамблю «Джельсоміно» Ганни Соколовської (керівник Лариса Швець, Овідіопольський р-н), а також вірші у виконанні гостей вечора.

Огляд книжкової виставки за темою провела завідуч науково-бібліографічним відділом бібліотеки Каєвська Тетяна Андріївна (відеооформлення Чернявська С.О.).

Огляд книжкової виставки за темою провела завідуч науково-бібліографічним відділом бібліотеки Каєвська Т.А.