Культурний десант від КУ «Територіальний центр соціального обслуговування надання соціальних послуг Приморського району міста Одеси» привітав всіх ВПО «ЯМапіуполь.Одеса» з днем міста!

Дуже символічно, що дні міста Одеси і Маріуполя – в одному місяці вересні.

Ці дві дати  і багато наших сумісних подій, спільних справ, культурних проектів («Греки Надазов’я і греки Причорномор’я»; «Ігротека золотого віку»), дитячі майстер-класи протягом вже другого року поєднують нас.

Маємо мрію щоби спільні події і справи перетворилися у міцний захисний купол над нашими головами.

Одесити пишаються маріупольцями, їхньою мужністю і стійкістю, вмінням відрізняти головне від другорядного, відмовлятися від зайвого, вмінням переплавляти біль у силу.

Одесити вчаться в маріупольців бути щирими, відвертими, людяними.

Низькій уклін всім представникам центру допомоги «ЯМаріуполь.Одеса».

Чудовий концерт від народного хору «Мрія» і танцювального дуету «Натхнення», вручення подяк представникам центру «ЯМаріуполь.Одеса» від КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Приморського району міста Одеси», пригощання морозивом від маріупольців – все це зробило дозвілля приємним, легким і невимушеним, яке запам’ятається надовго.

Дякуємо  Людмилі РЕГУЛЬСЬКОЇ, директору КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Приморського району міста Одеси», і Анні КАМАРАЛІ, керівнику центру допомоги «ЯМаріуполь.Одеса» за чудове свято в умовах воєнного часу.

Керівник народного хору «Мрія» Олена ЧУПІНА розповіла як дуже старанно і відповідально  репетирували тільки но створеним колективом, а тепер справа стоїть за гарними костюмами.

Теплі слова подяки висловив Ісидор БАДАСЕН: багатьом маріупольцям зустрілися одесити, які допомогли відчути себе майже вдома.
Вдячні за прихисток а Одесі, учасники свята всіма думками душі мріють повернутися в рідний Маріуполь.