Наталя виїхала в перші дні війни. Отримала прихисток далеко від дому – в Англії. Продовжувала спілкування зі своїми приятельками на нейтральні теми: про погоду, здоров’я. Про себе говорила також дуже стисло: вивчає мову й дозволяє невеличкі прогулянки навколо домівки у передмісті столиці великої країни, дуже хоче додому й вже очікує, коли можна буде повернутися.

Але одну подію з низки багатьох святкових платинового ювілею знаходження на престолі Єлизавети ІІ, яку пані Наталя мала можливість побачити на власні очі, вона запам’ятає надовго. Вона, навіть, зробила фото й невеличке відео, коли літаки летіли над головою, людські емоції злилися в єдиному пориві.

Вже пізніше в ЗМІ з’явиться багато різних повідомлень щодо костюмів королівської родини, підсвідомих вчинків щодо симпатій одного іншому, навіть, дитячі емоції принца Луї – все це активно обговорювалося й обговорюється. Саме тут пані Наталя не витримала й надіслала вісточку зі своїми коментарями:

 «Святкувало платиновий ювілей Єлизавети ІІ усе королівство, підготовка була просто колосальна. Для українців в старовинному готелі вікторианської епохи «Горинг»  (п’ятизірковий готель «The Goring»)  було організовано сніданок: чай, кава, соки, бутерброди з салом й беконом, різноманітна випічка.

(ДОВІДКА з Інтернету Готель розташований поруч з популярними місцями, як Ковент-Гарден (2,3 км) и The View from The Shard (4,2 км), для гостів  готелю доступні самі видатні  місця Лондону).

В готелі працює багато персоналу, серед них на сьогодні є три українці, яких працевлаштував хазяїн відразу після зустрічі.

В усіх рестораціях відвідувачів безплатно пригощали морозивом. Відвідування музеїв в Лондоні безоплатно кожного дня. Така масштабна подія запам’ятається на все життя».

Марія Фетісова.