1.12K views
0 Comments

Можна отримати літературу наступної тематики: Сучасність Опери як продукту художньої творчості Нового часу?

biblio Changed status to publish 27.08.2020

Добрий день! Надаємо список літератури зазначеної теми.

1. Голота В. В. Театральная Одесса / Владимир Васильевич Голота. – Киев : Мистецтво, 1990. – 243 с.
  2. Максименко В. С. Городской театр Одессы : 1809-2009 [Текст] / Валентин Семёнович Максименко. – Одесса : Астропринт, 2010. – 453 с. : іл.
  3. Максименко В. С. «Храм и вечный музей искусства»: страницы двухвековой истории культуры Одессы на фоне городского театра [Текст] / Валентин Семёнович Максименко. – Одесса : Юрид. лит., 2001. – 376 с.
  4. Остроухова Н. В. Одесский оперный театр в историческом пространстве и времени [Текст] : [монография] : в 3 кн.: к 100-летию Одес. нац. муз. акад. им. А.В. Неждановой / Наталья Владимировна Остроухова ; М-во культуры Украины; Одес. нац. муз. акад. им. А.В. Неждановой. – Одесса : Астропринт, 2013. – 392 с.
  5. Станішевський Ю. Національний академічний театр опери та балету України ім. Т. Шевченка: Історія і сучасність [Текст] / Юрій Станішевський ; НАН України ; Ін-т мистецтвознав., фольклористики та етнології ім. М. Т. Рильського; Київ. муніцип. укр. акад. танцю. – Київ : Муз. Україна, 2002. – 736 с.
  6. Станішевський Ю. О. Оперний театр Радянської України: Історія і сучасність [Текст] Юрій Олександрович Станішевський. – Київ : Муз. Україна, 1988. – 248 с.
  7. Сучасне вокальне мистецтво в Україні [Текст] : [кол. моногр.] / М-во освіти і науки України, М-во культури України, Київ. ун-т культури та ін. ; [ред.-упоряд. В. В. Сінельникова, А. Б. Попова]. – Київ : Ліра-К, 2017. – 252 с.
  8. Сучасне мистецтво України періоду Незалежності : 100 імен [Образотвор. матеріал] : каталог / під патронатом Президента України В. Ющенка ; [авт. ідеї ; Т. Лі, М. Кухар, О. Клименко ; фот. М. М. Андреєв ; коректура укр. версії С. Балацька ; літ. пер. на англ. П. Берн ; літ. пер. на фр. І. Дмитришин]. – Київ : Мысль, 2008. – 639 с.
  9. Сяохао, Чжан. Художньо-стильові принципи тенорового співу в оперному мистецтві [Текст] : спец.: 17.00.03-музичне мистецтво: автореф. дис… канд. мистецтвознавства / Ч. Сяохао ; Одес. держ. акад. ім. А.В. Нежданової. – Одеса, 2007. – 15 с.
  10. Третяк-Басмановська, Л. Крок у вічність з недоспіваною піснею [Текст] / Людмила Третяк-Басмановська. – Київ : Укр. Центр духов. культури, 1997. – 128 с.
  11. 100 опер «История создания». Сюжет. Музыка [Текст]. – изд. 4-е. – Л. : «Музыка», 1971. – 624 с.
  12. Схід «OPERA» йде в Авангарді українського музичного театру – вважають члени міжнародного журі конкурсу молодих композиторів [Електронний ресурс] / Резіденція Схід Опрера : сайт. – Режим доступу: https://skhidopera-hub.com/novyny/52-skhid-opera-jde-v-avangardi-ukrajinskogo-muzichnogo-teatru-vvazhayut-chleni-mizhnarodnogo-zhuri-konkursu-molodikh-kom. – Назва з екрану. – Дата звернення: 15.01.2020.
biblio Answered question 27.08.2020