Шановні друзі!

Раді повідомити, що Одеська обласна універсальна наукова бібліотека імені М. С. Грушевського долучилась для Всеукраїнського проєкту збору книжок «Вільні читають українською!».

Цей проєкт започаткований Уповноваженим із захисту державної мови за підтримки Міністерства освіти і науки України, Всеукраїнського проєкту «Єдині», студентських мовних омбудсменів, Асоціації мовних курсів з нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, створення мобільних бібліотечних куточків, формування книжкових поличок в укриттях та гуманітарних штабах у Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Харківській та Сумській областях, які постраждали внаслідок російської військової агресії.

Зазначений проєкт спрямований на покращення психоемоційного стану людей, які знаходяться під щоденними ворожими обстрілами, а також на підтримку читання українськомовної літератури з метою підвищення соціальної активності та свідомості громадян, популяризації української мови, використання її у повсякденному житті.

Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до проєкту «Вільні читають українською!».

Приносьте книжки українською мовою сучасних українських авторів або в перекладі на українську творів зарубіжних письменників до бібліотеки з 10.00 до 17.00 з понеділка по суботу за адресою: вул. Троїцька, 49/51.

Разом можемо більше!