28 січня 2018 року в ОУНБ ім. М. Грушевського відбувся Вікімарафон, присвячений Дню створення української Вікіпедії. 30 січня 2018 року українська Вікіпедія святкуватиме 14-річчя від часу створення першої статті.

Ідея Вікімарафону полягає у написанні якомога більше нових статей до україномовного розділу популярної онлайн-енциклопедії.

Громадська організація «Вікімедіа Україна» п’ять років тому оголосила про проведення Вікімарафону з написання нових статей до української Вікіпедії, і він вже відбувається п’ятий раз поспіль. Триватиме цього року з 27 по 30 січня по всій Україні.

Анатолій Луцук – організатор заходу в бібліотеці – розповів учасникам про історію заснування української Вікіпедії і про вимоги до написання статті.

Анатолій Луцук – організатор заходу в бібліотеці

У Вікімарофоні приймали участь, як молоді починаючі автори, так і майстри слова, серед яких, до речі, був автор книги «Кіборги» Стеблівський Євген Віталійович.

Стеблівський Євген Віталійович – серед учасників заходу

Найактивніші учасники акції отримають невеличкі пам’ятні сувеніри від організаторів, а їх статті стануть прикрасою української Вікіпедії.

Сувеніри учасникам

Учасники заходу

Учасники заходу

Учасники заходу

Учасники заходу

Учасники заходу