Несподівана зустріч з відомою одеситкою Лідією Осадчук як три  в одному: поради двох книжок й підтвердження особистої теорії ЗОЖ на практиці.

Зустріч для мене дійсно була незапланованою, знала тільки що підемо до викладачки ВИШу, яка вже на пенсії. Прийшли й в розмові впізнала жінку, книга якої була довгі роки без перебільшень одеським бестселером з ЗОЖу. На її лекції ходили, їх конспектували, про неї робили ТВ-репортажі, писали статті в регіональних ЗМІ – її знали всі.

Завжди з зачіскою й посмішкою на вустах, струнка й підтягнута, на високих підборах – ця жінка надихала оточення на те, що можливо бути здоровим й успішним. Вона зробила неперевершену кар’єру, спочатку наукову, потім в громадський організації, яка щороку випускала найменше 200 осіб. Опоненти, які тільки мотивували Лідію Антонівну, дивувалися, коли її фонтан вичерпається, але вона була невтомна.

Тому інскрипт Лідії Осадчук з побажанням доброго здоров’я й ніколи не знати втоми – це відвертість й щирість людини, життєвий шлях якої є наполеглива праця щодня.

Не всі книжки зникають  з полиць. Переберіть свої книжки у шафі, знадить чудову книжечку в цілющій зеленій палітурці – там багато корисного.

Марія Фетісова.