19 січня 2023 року о 15.00 в Одеській ОУНБ імені М.С. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться лекція Ірини Нечиталюк, к.філол.н., доцента кафедри української літератури ОНУ імені І.І. Мечникова «Василь Симоненко : Лицар на білому коні».

«Тиша і грім» – назва першої збірки Василя Симоненка, але так само можна сказати про ціле життя і творчість поета, де буденні рядки біографії зненацька перетворюються на тектонічні зрушення історії цілої країни.

Приходьте, поговоримо з Іриною Нечиталюк про Симоненка, почитаємо його вірші, буде інформативно та затишно.

Захід відбудеться у змішаному форматі – безпосередньо в бібліотеці та онлайн на платформі Zoom за посиланням:

Код доступу: Ay2XYf

Спільний проєкт КУ «Одеський центр патріотичного виховання та організації дозвілля дітей та молоді» та відділу соціокультурної діяльності КУ «Одеська обласна універсальна наукова бібліотека імені М.С. Грушевського».

Вхід вільний!