Вчора, 22 січня, до Дня Соборності України та ювілею проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР державними нагородами відзначили понад 50 мешканців Одеської області. Серед них: лікарі, юристи, архітектори, освітяни, діячі культури та мистецтв, багатодітні матері. Ордени та відзнаки про присвоєння почесних звань вручив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Відрадно, що серед нагороджених була і наша директор Юліана Сергіївна Амельченко, Згідно Указу Президента України №362/2018 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва» директора КУ «Одеська обласна універсальна наукова бібліотека ім.. М.С. Грушевського» Амельченко Ю.С. нагороджено орденом княгині Ольги ІІІ ступеню – за значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність.

Вітаємо щиро і зичимо усього найкращого!