Програма хакатону національного державотворення (27 липня 2022 року)

«Живи, Україно, живи для краси,

Для сили, для правди, для волі!..» (Олександр Олесь)

11.00 Відкриття хакатону національного державотворення

11.00 – 11.10 Вітальне слово

Різникова Ярослава Олексіївна, заступник директора Департаменту культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації – начальник управління культури, національностей та релігій

11.10 – 11.20 Гімн України

Студентський хор “Аветон” комунального закладу  «Одеський фаховий коледж мистецтв                           імені К.Ф. Данькевича» (художній керівник – Олейнікова Ольга, головний диригент – Селіна Інга)

11.20 – 11.40 «Тривалий шлях від язичництва до християнства»

Теодор Оробець, секретар Одесько-Балтської єпархії Православної Церкви України, настоятель Кафедрального собору Різдва Христового

12.00 – 12.20 «Місце української мови в системі державних пріоритетів»

Работін Юрій Анатолійович, заслужений журналіст України, голова Одеської регіональної організації Національної спілки журналістів України, голова Загальнонаціонального конкурсу «Українська мова – мова єднання»

12.20 – 12.40 «Культура і мистецтво – вагома складова державності»

Клещуков Володимир Петрович, кандидат мистецтвознавства, заслужений діяч мистецтв України

12.40 – 13.00 «Одеський вимір української державності»

Боган Сергій Михайлович, кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Одеського історико-краєзнавчого музею

13.00 – 13.20 «Державність України: від політичної ідеї до державного будівництва»

Антонюк Дмитро Вікторович, провідний бібліотекар комунальної установи «Одеська обласна універсальна наукова бібліотека                                        імені М.С. Грушевського».

Огляд книжково-документальної виставки

13.20 – 13.40 «Українська держава – бібліотека – книга»

Онлайн-марафон (display crossing) тематичних книжкових виставок в публічних бібліотеках Одещини

(Публічні бібліотеки Татарбунарської, Ренійської міської, Авангардівської, Великомихайлівської селищних, Красносільської сільської рад)