28 серпня 2021 року о 18.30 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться «Тиха вечірка».

Сумно, хочеться чогось нового? То приходь на Good Silent Party, щоб розчинитися у всеукраїнському радіоефірі Radio Skovoroda під діджеївські сети й голоси цікавих людей.

Що буде? Одягаємо навушники, слухаємо музику, тихо танцюємо, бадьоро теревенимо.

Ефір стартує о 19:00.

ВАЖЛИВО!

Напередодні слід встановити на смартфон застосунок Radio Skovoroda (Android – Playmarket; iOS – iTunes).

Необхідно принести на вечірку навушники, заряджений телефон і вдягнути захисну маску.

Good Silent Party – це вже четверта всеукраїнська акція, якою популяризуємо бібліотеки та молодіжні ініціативи України з наголосом на інклюзію, толерантність та особистісну свободу.

Організатори: Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації, яка є головним партнером Radio SKOVORODA, та Львівська обласна бібліотека для юнацтва імені Романа Іваничука.

Підтримка – БФ Сергія Жадана.

Захід відбудеться за фінансової підтримки House of Europe та Європейського Союзу.

Вхід вільний!