18  лютого у різних куточках світу відбувається тиха акція «Ангели пам’яті», на якій традиційно паперовими янголами вшановується пам’ять про героїв України різних часів.

Ініціаторами акції в 2014 році виступила відома українська співачка та громадський діяч Анжеліка Рудницька за підтримки мистецької агенції «Територія А» та Національного музею Революції Гідності.

Символічна традиція поминати загиблих за Україну, вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні білими ангелами стала всесвітньою.

Паперових ангелів у Києві розвішують на деревах, що були свідками розстрілу мирних українців, які відстоювали своє право на гідність.

Цього року в Одеській ОУНБ імені М.С. Грушевського було встановлено символічне імпровізоване дерево, на яке присутні під пісню «Пливе кача…» розвісили на гілках 108 білих ангелів, які напередодні вирізали з паперу та склеювали молоді хлопці й дівчата.

Капелан Храму Архистратига Михаїла УГКЦ Одеса Олександр Смеречинський прочитав молитву.

Серед присутніх були представники територіальної оборони міста, курсанти навчальних закладів Одеси – майбутні військові, представники ЗМІ, небайдужі одесити, читачі бібліотеки.

Організатором акції стала КУ «Одеський обласний центр патріотичного виховання та організації дозвілля дітей та молоді».

Капелан Храму Архистратига Михаїла УГКЦ Одеса Олександр Смеречинський

Організатор акції – КУ «Одеський обласний центр патріотичного виховання та організації дозвілля дітей та молоді».

108 паперових янголів