6 жовтня 2019 року о 15.30 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського  (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться творчий вечір «Когда бы не этот огонь?» автора та виконавця Володимира Каденка (м. Київ).

Володимир Каденко – бард, поет, письменник, драматург, перекладач (в т.ч. і теологічних праць). Редактор поетичного розділу літературного журналу «Веселка». Автор книг віршів і прози, CD-дисків авторських пісень, добре відомих в країнах колишнього СРСР і за кордоном.

Відчуває себе вільно не тільки в російській класичній літературі, а й у французькій, польській, німецькій … З легкістю стилізує хоч народну пісню (українську або грузинську – однаково), хоч старовинний російський романс…

Лауреат літературних премій «Літературна скарбниця» (1992 рік) , «Висота», премії імені Великого князя Юрія Долгорукого, літературного конкурсу імені І.Е. Бабеля.

А якщо в цілому – людина прекрасного літературного смаку і енциклопедичних знань, який примножує українську, російську літературу і авторську пісню.

Вхід вільний.