29 серпня 2020 року, в день пам’яті загиблих захисників України, о 14.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться зустріч з письменниками Віталієм Запекою та Василем Піддубним, які достеменно знають про війну. І не тільки.

Віталій Запека, автор антивоєнного роману «Цуцик» (реальні події очима дворняжки) наш давній знайомий. «Цуцик» має шалений успіх у читачів. Цього разу Віталій презентує і нову книжку – воєнно-сатиричний роман «Герої, херої та не дуже». По книзі в Дніпровському академічному національному театрі йде вистава за п’єсою Віталія Запеки.

Василь Піддубний – з власною історією захисту країни, значним творчим доробком. «Піастри» – роман про піратів Флінта, що три роки займає перше місце в онлайн голосуванні. А ще є «Холодне серце. Повість казка козацьких часів», «Козацькі байки».

І «Слово про війну», «Історії» – про війну, участі в АТО, оповідання з життя друзів, власні роздуму.

З цими людьми треба знайомитися, їх книжки читати, і дякувати їм за те, що захищали і захищають нас.

Кількість учасників заходу обмежена – 1 особа на 5 кв. м.

Пам’ятаємо про маски, дистанцію в 1,5 м та обробку рук антисептиком на вході!