25 серпня 2018 року о 16.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться зустріч з творчою групою повнометражного документального фільму про участь українських жінок у війні з Росією «Невидимий батальйон».

«Невидимий батальйон» – це шість історій жінок-військовослужбовиць, розказаних трьома українськими режисерками: Іриною Цілик, Світланою Ліщинською та Аліною Горловою. Героїні фільму різні за своїм життєвим досвідом, віком, військовими та цивільними професіями, проте їх всіх об’єднала ця війна, і їх історії створюють панорамну картину становища жінки у Збройних Силах. Фільм покликаний актуалізувати дискусію стосовно формування армії за професійним принципом та необхідності реформування законодавства відповідно до стандартів НАТО.

Приходьте поспілкуватись з неймовірними дівчатами з команди фільму. Це режисерка Світлана Ліщинська, виконавча продюсерка Оксана Іванців та героїні «Невидимого батальйону» Дар’я о і Андріана Сусак.

Зустріч проходить за підтримки управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації, ООУНБ імені М.С. Грушевського, громадської організації «Mpiй та дій».

Вхід вільний.