10 листопада 2018 року о 16.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться чергова зустріч у межах освітнього проекту «Intellectuarium» з циклу науково-популярних лекцій «ШрьодингерФест / ШрёдингерФест» – відбудеться лекція художника, дизайнера, члена спілки дизайнерів України Ліки Безсонової на тему: «Цугухару Фуджита: самурай з котом, палітрою і вікнами на Монпарнас».

Ім’я Цугухару Фуджита (1886-1968), японця за походженням, яскравого і своєрідного представника паризької школи художнього авангарду, тріумфально увірвалося у світ мистецтва. Нащадок самураїв, одержимий бажанням осягнути європейське мистецтво, приїхав до французької столиці в 1913 році. Він органічно влився в строкатий інтернаціонал Монпарнаса, занурився в осягнення мальовничої майстерності, і з часом зайняв почесне місце на творчому олімпі.

Екзотичного і епатажного Фуджита обожнювала паризька богема, але він уникав панібратства, ревно зберігав свої секрети і нікому не відкривався до кінця. Пристрасно любив жінок і, як справжній японець, обожнював кішок, часто зображував їх у своїх роботах. Пройшов випробування бідністю і багатством, славою і презирством, об’їхав весь світ, кілька разів радикально міняв своє життя – ім’я, дружину, місце проживання, віросповідання, творчу манеру …

Запрошуємо дізнатись про неординарного майстра і відкрити завісу таємниці, яка багато років оточувала його особистість і творчу спадщину.

Вхід free donation. Всі зібрані кошти, за традицією, будуть передані до волонтерського проекту «Котяче царство».

Довідки: (093) 034 59 99

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/VqEYha