Всесвітній день здоров’я відзначається щорічно 7 квітня починаючи з 1950 року. Цього дня 1948 року набрав чинності Статут Всесвітньої організації здоров’я. Кожен рік ВОЗ присвячує Всесвітній день здоров’я певній темі. В 2021 році це «Загальне охоплення послугами охорони здоров’я: для всіх і всюди» під гаслом «Здоров’я для всіх і скрізь».
Для тих, хто цінує своє здоров’я і хоче покращите свій імунітет будуть цікаві книги, представлені на книжково-ілюстративній виставці «Цілюща сила природи»:
  • Перевозченко І. І. Шукайте лікаря в природі – використання людиною лікарських рослин має багатовікову та складну історію Деякі з них із давніх-давен завдяки своїм цілющим властивостям здобули повагу багатьох народів, пройшли довгий шлях широкого лікувального використання. В книзі описано лікарські рослини, поширені на території України, про їх використання у народній медицині та лікувальний практиці.
  • Ільїна С. І. Здоров’я на вашому столі – книга відомого лікаря-дієтолога Світлани Ільїної адресована всім, хто хоче бути здоровим і подолати недугу. Наші далекі предки набагато краще за нас знали навколишній рослинний світ, добре розумілися на лікарських властивостях рослин, уміли їх збирати, заготовляти, лікуватися ними. Людина буде здоровішою, зробить своє життя щасливішим, якщо щодня споживатиме те, що дарує їй Природа.
  • Франк Р. Чудо-мед. Вкусный лекарь – книга адресована всім, хто хоче знати, яким чином мед впливає на здоров’я і як його застосовувати, щоб отримати максимальну користь.
  • Москоні Ліса. Їжа для мозку. Наука розумного харчування – у певному сенсі мозок – це те, що ми їмо – принаймні його здоровя без посередньо залежить від нашого харчування і способу життя. Це підтверджують наукові факти та приклади довгожителів з різних куточків світу, про які розповідає авторка цієї книжки. То якою має бути їжа для мозку? Чи здатна лише сама оливкова олія врятувати від «Альцгеймера»? Яка глюкоза потрібна нашому мозкові? І як зробити свій корисний раціон не лише поживним, а й смачним?
 
Про ці та багато інших корисних для нашого здоров’я книг можна дізнатися, завитавши до бібліотеки… вже після карантину…