26 січня 2020 року в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського відбулася просто унікальна подія – презентація-дискусія «Це всі ми!»

Чудова авторка Євгенія Завалій розказала про свою книгу, а запрошені відомі екоактивісти поділилися цінною інформацію про свої проєкти!

Декілька слів про книгу: «Це всі ми» – повість про те, як звичайні підлітки можуть змінити своє місто на краще!

Одного дня Андрій та його друзі знаходять на березі моря багато мертвої риби. Вони намагаються з’ясувати причини екологічної катастрофи і знайти шляхи її вирішення. Читачі дізнаються про дельфінів і забруднення морів, про волонтерів і сортування відходів, як збирати підписи під петиціями і формувати громадську думку. Ця книга про любов до тварин і природи, справжню дружбу і прагнення змінювати світ.

До бібліотеки завітали волонтери та активісти:

1. Михайленко Анна – одна з героїнь книги «Це всі ми!», ініціатор екологічних проектів #перетворюємосміттянадопомогу та #КОТтедж;
  2. Катерина Гречко – співзасновниця школи сортування та співорганізатор першого одеського екофестивалю;
  3. Людмила Мазурина – голова Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, організатор збору вторсоровини в будинку, прихильниця екоруху;
  4. Юлія Котельнікова – еколог, менеджерка проєктів, голова ГО Центру Демократичного Розвитку Молоді «Синергія», науковий співробітник УкрНЦЕМ, займається реалізацією соціально-екологічних проєктів із залученням молоді в школах;
  5. Регина Уразманова – менеджерка в Impact Hub Odessa. Керує екологічним напрямком, екологиня, закінчила Одеський політех, кафедра охорони навколишнього середовища;
  6. Підопригора Анна – координатор проекту «Речі, які допомагають».
  7. Олександр Попеску – соціально активний, екосвідомий та відповідальний одесит. Активний учасник руху за збереження Парку ентузіастів на селищі Котовського. Організатор суботників з висадки дерев на Марсельській.

Сподіваємося, що тепер ми будемо частіше зустрічатися і піклуватися більше про довкілля, бо ми всі вийшли з природи, а природа – в нас самих!