2 травня2024 року о 16:00 в Одеській ОУНБ імені М. С. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності.1-йповерх) відбудуться презентація книги «Це воює вона» та виставка портретів-ілюстрацій героїнь книги.

«З перших днів повномасштабного російського вторгнення українські жінки пліч-о-пліч з чоловіками стали на захист Батьківщини. Жінка у війську сьогодні – це хоробра і надійна воїнка. І немає різниці, чи вона тримає в руках зброю, турнікет, чи запускає дрон. Внесок найкращих доньок України в боротьбі за нашу свободу та незалежність – неоціненний» – саме цими словами Генерала Валерія Залужного розпочинається особлива книжка «Це воює вона».

Героїні антології від видавництва «Видавництво» – надзвичайні сміливиці. Серед них кулеметниці, аеророзвідниці, водійки БМП, морпіхи, бойові медикині, командирки взводів, громадські діячки. Усі вони боронять Україну в російсько-українській війні. З невигаданих історій видання ви дізнаєтесь, як захисниці роблять усе можливе для перемоги України, ламають стереотипи та торують шлях іншим жінкам з військовим покликанням.

Організатор – ГО «Віра, Надія, Любов».

Вхід вільний!