14 лютого 2020 року о 17.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (читальна зала, 2-й поверх) відбудеться відкрита лекція «Трансляційні дослідження: scientia vincere morbum».

Від першої стрічки коду, від першого натискання піпетки до нового лікування певної хвороби – саме в цьому полягає сила трансляційних досліджень. На лекції ми обговоримо:

1) що таке трансляційні дослідження;

2) приклади, коли вони призвели до позитивних наслідків для пацієнтів та для суспільства;

3) хто працює над ними та чим ці люди займаються;

4) які кар’єрні можливості існують в цьому напрямі.

І хоча під час лекції буде використовуватися наукова термінологія, яка знайома студентам та спеціалістам біомедичних напрямів, проте вона орієнтована на широку аудиторію і буде зрозуміла всім, хто цікавиться чи працює у life sciences.

Лектор: Олександр Петренко, лікар, PhD-студент в Ludwig Boltzmann Institute for Rare and Undiagnosed Diseases та Predoctoral Fellow у CeMM (Research Center for Molecular Medicine of the Austrian Academy of Sciences), співзасновник громадської організації «Геноміка ЮА», автор блогу mutation.me – biomedicine 4U.

Вхід вільний.

Оригінал зображення: «Metastatic Melanoma Cells», Julio C. Valencia, NCI Center for Cancer Research, ліцензія CC BY-NC 2.0

Організатор – «Genomics UA».