«На підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві» Указом президента України Володимира Зеленського установлено 29 серпня щорічно День пам’яті героїв-захисників.

Бійцям добровольчих батальйонів, воїнам ВСУ,  полеглим на Сході держави,рідним та близьким загиблих та зниклих безвісті у печально звісних котлах, окопах, у бойових діях, безстрашним журналістам – військовим кореспондентам присвятила бібліотека виставку найновіших книг   та журналів. Ми назвали її «Тільки пам’ять. Тільки любов. Тільки подяка. Тільки Україна». Ці щирі слова передають  почуття нас усіх в цей день.

На виставці представлено більше 50 книг та статей про кіборгів аеропорту, про трагедію Іловайську, про наш Майдан та тих, хто з Майдану пішов у окопи.

«Матір Божа поперед,

Синку Божий позаду,

Янголи по сторонам,

Що буде мені, той буде вам», – цими рядками розпочинає Євген Положій книгу «Іловайськ». Ми відчуваємо їх щирість та правдивість. Адже усі , про кого йде розповідь в різних документах, захистили саме нас.

Виставка відкрита до 10 вересня, запрошуємо на її презентацію курсантів військово-морського ліцею, учасників бойових дій та усіх, хто бажає разом з нами вшанувати пам’ять героїв.